Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Aydınlar Madencilik 1993 yılından bu yana İzmir – Ankara kara yolunun 35. Kilometresinde bulunan, 2000.000 metrekare kendi arazisi üzerine kurulu bir firmadır. Şirketimiz inşaat kumları, endüstri kumları, peyzaj ürünleri ve organik gübre sektörlerinde ve geri dönüşüm sektöründe faaliyet göstermektedir. Hedeflerimizi her gün büyüterek yolumuza devam etmekteyiz.
 

Ürettiğimiz kumların sektörel bazda genel kullanıcıları; inşaat sektörü, havuz sektörü, yapı kimyasalları, kumlama firmaları (raspa), halı saha kumu, kartonpiyer (söve), tekstil sektöründe yıkama ve boyama (rodeo kumu) firmaları olup, kum dünyası olarak markalaşmış bir kalite ve yelpaze olarak, yaklaşık 40 farklı ürünle müşterilerine hitap etmektedir.
 

Geniş üretim yelpazesine sahip olan Aydınlar Madencilik; konusunda uzman, teknik donanıma sahip, bilgili, uzman çalışanlarıyla teknolojik gelişmeye, ilerlemeye açık şirket yapısı ve duruşuyla yakaladığı dünya standartlarını istikrarlı bir biçimde devam ettirmektedir.
 

İç ve dış müşterilerinin memnuniyetini sağlamak, yakaladığı dünya standartlarını daha ileriye götürmek için ürün geliştirme laboratuvarlarının her düzeydeki çalışmalarında yöntemsel doğruluk ilkesi ile her koşula uygun yerel ve özel optimal çözüm üretilmektedir.
 

Bir Ar-Ge firması olan Aydınlar Madencilik profesyonel ekibi ve deneyimleriyle sektörün bir bilgi merkezidir. Yaptıklarımızla sektöre yön veriyoruz.
 

Kullandığımız makinelerimizi kendi arge ekibimizle geliştiriyoruz. Son derece zorlu koşullarda dünya standartlarıyla üretip kullandığımız makinelerimizi, mühendis ekibimiz bütün dünyayı gezerek araştırıp geliştiriyor. Öyle ki kendi geliştirdiğimiz makinelerimiz  fuarlarda müşterilerden çok talep görüyor ama mühendisliğimizi ülkemiz için kullanıyoruz. Hiç bir dış firmaya satmıyoruz.Aydınlar Madenciliğin bir sistem yaklaşımından hareketle amacı; kaliteli ürün üretip, çevreye faydalı, ülkemiz için katma değerli ürünler ile satış yapmak ve hizmet etmektir.